POZNAJ MEBLE JANAS

Meble Janas Wrocław

Profil

Doskonale skomponowana przestrzeń
w Twoim domu.

Od 1998 roku produkujemy ekskluzywne meble na indywidualne zamówienie. Oferując Państwu sprawdzony proces projektowania i realizacji, zapewniamy najwyższą jakość. Szeroki zakres naszej działalności obejmuje produkcję mebli kuchennych oraz mebli i zabudowy do pozostałych pomieszczeń.

Z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem realizujemy projekty w Polsce oraz na terenie całej Europy. Zapewniamy profesjonalną obsługę – wsparcie projektowe, transport oraz najwyższą jakość montażu i wykończenia. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że wykonywane przez nas meble są trwałe, ergonomiczne i funkcjonalne.

Wysoka jakość wykonania

Nasze meble powstają pod okiem wyspecjalizowanych mistrzów meblarstwa. Dzięki w pełni profesjonalnemu podejściu produkty naszej firmy spełniają normę PN-EN-147492007.

Duża ilość precyzyjnej, ręcznej pracy nadaje procesowi produkcji niemal rzemieślniczy charakter. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz profesjonalnym personelem. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały i komponenty.

Unikatowa dbałość o detale, takie jak podpórki półek, zamaskowane zawieszki szafek, czy też zawiasy o podwyższonej trwałości i funkcjonalności, stanowi gwarancję satysfakcji z wieloletniego użytkowania. Nasze meble kuchenne spełniają normę PN-EN 14749:2007 określającą, m.in. odporność powłoki lakierniczej frontów na chemię i uszkodzenia mechaniczne, wytrzymałość szafek, półek i szuflad na obciążenia, jakość działania prowadnic i zawiasów.

Zamawiając nasze meble mogą być Państwo pewni jakości potwierdzonej certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem.

Meble Janas kuchnie Wrocław
Meble Janas meble kuchenne Wrocław

Wyjątkowy design

Wyjątkowe wzornictwo i wysoka estetyka naszych mebli zdobywają liczne wyróżnienia i zyskują uznanie Klientów. Realizowane przez nas meble są zawsze dopasowane do Państwa potrzeb. Pojedyncze meble lub kompleksowe realizacje wykonujemy w oparciu o wizję Klienta lub na podstawie własnych projektów.

Stale poszukujemy nowych rozwiązań i inspiracji. Śledząc światowe trendy, wychodzimy naprzeciw innowacjom, zarówno tym technologicznym, jak i estetycznym. Projektując, pragniemy aby nasze meble w Państwa wnętrzach zachwycały urodą i funkcjonalnością.