NASZE MEBLE

NASZE MEBLE

Tworzymy z pasji do piękna i niebanalnych rozwiązań. Zależy nam na dostarczaniu wyjątkowych mebli do wyjątkowych wnętrz. Od wielu lat kreujemy rozwiązania, które łączą estetykę z funkcjonalnością. Jesteśmy specjalistami w produkcji wysokiej jakości mebli zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. W ofercie Meble Janas znajdują się meble zaprojektowane z myślą o pokoju dziennym, kuchni, jadalni, przedpokoju i biurze. Dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje zadowoliły klientów nawet o najbardziej wyrafinowanym guście.

KUCHNIE NOWOCZESNE

Tworzymy nowoczesne kuchnie na wymiar z poszanowaniem klasycznych reguł.

View more

KUCHNIE KLASYCZNE

Kuchnie stylowe z drewna wykonujemy, uwzględniając nowoczesne rozwiązania.

View more

Bogaty wybór wzorów, unikatowa dbałość o detale, takie jak podpórki półek, zamaskowane zawieszki szafek, czy też zawiasy o podwyższonej trwałości i funkcjonalności, pozwala na zaaranżowanie wymarzonej, pięknej oraz funkcjonalnej przestrzeni. Dodatkowo dajemy gwarancję satysfakcji z wieloletniego użytkowania.

Pielęgnujemy tradycje, ale nie pozostajemy obojętni na zmieniające się w branży wnętrzarskiej trendy. Na bieżąco dopasowujemy naszą ofertę do pojawiających się na rynku sezonowych nowości. Nieustannie poszerzamy asortyment o kolejne kolekcje i nowe rozwiązania, wychodząc naprzeciw innowacjom, zarówno tym technologicznym, jak i estetycznym.