DESIGN

DESIGN

W naszych realizacjach zawsze sięgamy po najbardziej nowoczesne i komfortowe  rozwiązania dla klientów. Oprócz produkcji mebli na wymiar, dystrybuujemy kuchnie BARAZZA, których jakość i funkcjonalność jest bezdyskusyjna. Włoskie kuchnie BARAZZA to eleganckie i stylowe produkty, których desiogn wprowadza nowa jakość w kuchnu. Warto podkreślić, że stanowią one niezwykłe połączenie stylu, estetyki oraz zaawansowanej technologii hi-tech.

Barazza

Zdecydowanie przypadną do gustu klientom, którzy cenią sobie jednolitość pod kątem stylu, jakość, elegancję oraz zgodność z najnowszymi trendami.

Firma BARAZZA od 50 lat zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami i włoskim, niewymuszonym designem. Kuchnie tej marki dają ogromne pole do popisu przy projektowaniu przestrzeni – płyty i zlewy są całkowicie zintegrowane ze stalowym blatem. Dobór elementów kolekcji wynika z preferencji użytkownika

Historia marki sięga 1968 roku, kiedy to 19 w Santa Lucia di Piave, w rejonie zwanym Stalową Doliną, stanęła jej główna siedziba. Obecnie firma posiada własną ilinię produkcyjną oraz nowoczesne laboratorium badawcze. W naszych realizacjach chętnie sięgamy po rozwiązania Barazzy i wspólnie tworzymy dla naszych klientów kuchnie marzeń.