ECLIPS _06

Wykończenia

W kuchni Eclips_06 zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają pracę w kuchni oraz sprawiają, że czas w niej spędzony staje się miły i przyjemny.Wyspa zapewnia bardzo dużo miejsca do przechowywania: liczne schowki i akcesoria o różnym kształcie oraz wielkości. Przykładem tego są systemy wyjezdne do szafek narożnych, pozwalające na pełne zagospodarowanie tego fragmentu zabudowy oraz otwierana elektrycznie szuflada z sortownikiem na odpady.

To duże udogodnienie wówczas, kiedy mamy zajęte lub brudne ręce i nie chcemy pozostawić śladów na meblach podczas wrzucania śmieci do kosza (front możemy docisnąć np. kolanem). Praktycznym detalem jest okrągłe gniazdko nablatowe, wizualnie dostosowane do wyglądu wysp.

Meble kuchenne ECLIPS _06 Meble Janas
Meble kuchenne ECLIPS _06 Janas

Rozwiązania

Górne fronty wysokiej zabudowy również wyposażono w elektryczne systemy wspomagania otwierania. W pozostałych frontach – zarówno wyspy, jak i wysokiej zabudowy – zastosowano system mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON Blumotion. Pozwolił on na rezygnację z tradycyjnych uchwytów. Dzięki temu wyeksponowano oryginalną sylwetkę wyspy oraz rysunek słojów na fornirze frontów wysokiej zabudowy.

Wyspa posiada jeszcze jeden, bardzo ciekawy detal w postaci wysuwanego stołu. Jest on wsparty na metalowych nogach, które dodają mu lekkości i nowoczesnego charakteru. Dzięki składanej konstrukcji może zostać całkowicie schowany we wnętrzu wyspy – daje to bardzo dużą swobodę aranżowania kuchni w zależności od potrzeb.